ankara çiğdem mahallesi panjur ve panjur tamiri

Kas 5, 2014   //   Yazar: admin   //   ANKARA PANJUR, PANJUR  //  Yorum Yapılmadı

Panjur sistemleri konutlarınızı güneş ışınları, yağmur, kar gibi iklim şartlarından koruyarak ömrünü uzatırken, içindeki doğa dostu polüretan köpük sayesinde, önemli ölçüde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Panjur sistemlerinin sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık, ev sahipleri için vazgeçilmez özelliklerin başında gelir.
Yerinizin ölçüsüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyatlandırmak için projelerinizi de bize gönderebilirsiniz.
Genel Özellikleri
Güneşten korunma
Olumsuz hava koşullarından koruma
Ses ve gürültüden koruma
Mükemmel akustik ve termal yalıtımı yüksek kaliteli poliüretan ile sağlama
Bina dışında içeriye doğru sıcaktan koruma ve içerideki sıcak veya soğuğun dışarıya çıkmasını engelleme.
Bina içindeki ışık koşullarını istenilen şekilde ayarlayabilme
Bazı ilavelerle uçan haşarelerden koruma
Binanın cephe dekorasyonu ile uyum sağlayacak ve görünümü güzelleştirecek seçkin renkleri kullanma imkanı
Manuel veya motorlu (otomatik) sistem

Güvenliğin yanı sıra; rüzgar, güneş ve yağmur gibi olumsuz hava koşullarının yarattığı dezavantajlardan korunmak için de oldukça etkili bir yöntem olan Panjur Sistemleri, mağaza ve dükkanlar için olduğu kadar evlerimiz için de vazgeçilmez koruyucu bariyer sistemlerdir. Otomatik Panjur ve Manuel Panjur olarak tasarlanan ve üretilen bu sistemlerin yeni nesil ürünü elbette ki uzaktan kumandalar vasıtası ile harekete geçirilen Otomatik Panjurlar dır.
İnsan gücü kullanımına gerek duyulmadan, panjurları kapatma ve açma hareketlerini bir motor vasıtası ile gerçekleştiren otomatik sistemler, bir uzaktan kumanda vasıtası ile çalıştırılmaktadır.

Uzaktan kumandaya temas ile harekete geçirildiği gibi, otomasyon yapısı sayesinde önceden programlanarak istenilen zaman diliminde kendiliğinden harekete geçme kabiliyetlerine de sahiptir.

Bu özellikleri sayesinde; hasta, yaşlı ve yorgun kişilerin yerlerinden kalkmadan açma yada kapama işlemini otomatik olarak gerçekleştiren otomasyon panjur sistemleri, yeni teknolojilerin hayatımıza kazandırdığı donanımlardan bir tanesidir. Biz de şirket olarak müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kaliteden ödün vermeyen firma profili ile bütün yapıların her türlü olumsuzluklardan korunması için gerekli olan panjur sistemlerinin üretim ve montajını gerçekleştiriyoruz.

Otomatik Panjur Fiyatları ve Ucuz Otomatik Panjur satışları ile ankara Otomatik Panjur Firmaları içerisinde sunduğumuz bu kusursuz hizmetlerle ilk sıralarda yer alıyoruz. Kaliteyi ekonomik fiyatlara almak ve satış sonrası da teknik hizmet desteğine sahip olmak için bizimle mutlaka görüşün. Otomatik Panjur Fiyatları ve merak ettiğiniz her şey için bizi yedi yirmi dört arayabilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.